Medinės grindys

Medinės grindys sportui

Krepšinio, salės futbolo, tinklinio, rankinio ar šokių aikštelei rekomenduojame itin kokybiškas sporto šakų federacijų akredituotas medines grindis. Jos yra gražios, kokybiškos ir ilgaamžės. Komandinėms sporto šakoms ypač tinka medinės grindys, nes nuo jų geriau atšoka kamuolys. Ant šių grindų malonu žaisti, jos užtikrina maksimalų sportininkų saugumą, mažiau apkrauna sąnarius ir kaulus. Medinės grindys gali būti įrengiamos arenose, o po varžybų lengvai išrenkamos ir patalpa pritaikoma kitiems renginiams.

Medinės grindys šokių aikštelei

Medinės grindys „Graboplast“ žinomos kaip aukščiausios kokybės šokių salėms skirta danga. Ši danga nėra slydi, gerai sukimba, todėl šokėjai išvengia traumų treniruočių ar pasirodymų metu. Gamintojas gamina skirtingiems šokiams skirtas medines grindis: baletui, klasikiniams, šiuolaikiniams ar liaudies šokiams, aerobikai ir hiphopui. Šokių salėms skirtos medinės grindys tinka ir tarptautiniams šokių turnyrams.

Mes jums parinksime pačias geriausias medines grindis, jas įrengsime, patarsime, kaip prižiūrėti, o kai reikės atnaujinti, kreipkitės į UAB „Grindalita“.