Sportinės dangos

Sportinės dangos specialiai pritaikytos sportui

Sportinės dangos yra specialios grindų dangos, pritaikytos sporto salėms, aikštelėms, aikštynams, stadionams, sporto klubams ar šokių studijoms. Sporto infrastruktūrai reikia specializuotų, kokybiškų, tinkamai parinktų grindų. Juk sportuojant nesinorėtų paslysti ar susižeisti. Todėl net ir kokybiškos ne sportui skirtos dangos tikrai neturės tokių savybių, kokias turi sportinės dangos. Juk svarbu, kad sportinės dangos būtų komfortiškos, saugotų sportininkų sveikatą ir leistų pasiekti kuo aukštesnių sporto laimėjimų.

Platus sportinių dangų pasirinkimas

Anksčiau sportinių dangų pasirinkimo beveik nebuvo. Tačiau šiandien sportinės dangos yra itin aukštos kokybės ir jų asortimentas tikrai didelis, todėl galite pasirinkti grindų dangą pagal norimą sporto šaką, taip pat skirtingų sportinių dangų reikia lauko ir vidaus sporto objektams. Mes rekomenduojame sporto šakų federacijų akredituotas sportines dangas, tinkančias net ir tarptautinėms varžyboms. Mūsų interneto svetainėje – PVC danga, medinės grindys, guminė danga, surenkamos grindys. Reikia tik išsirinkti.

Apsauginė grindų ir sienų danga

Jeigu jūs sporto salėje įsirengėte stacionarias brangias grindis, svarbu ne tik jas tinkamai prižiūrėti, bet ir apsaugoti. Juk dažnai sporto salėse vyksta ne tik treniruotės ar varžybos, tačiau ir įvairūs masiniai renginiai. Tokiu atveju labai svarbu apsaugoti sportinę dangą nuo sugadinimo, kadangi ją atnaujinti brangiai  kainuoja. Mes rekomenduojame įsigyti apsauginę grindų dangą, kuri leis apsaugoti sporto salės grindis ir ją pritaikyti įvairiems renginiams.
Nerizikuokite sportininkų, ypač vaikų, sveikata. Mes rekomenduojame įsigyti apsauginę sienų dangą. Ja galima uždengti sporto salių kolonas ir sienas. Apsauginė sienų danga apsaugo sportininkus nuo smūgių ir sužeidimų. Ir sienos nesugadintos, ir sportininkai sveiki.