Apie mus

Kas yra UAB „Grindalita“?

UAB „Grindalita“ – 2007 metais įkurta įmonė. A klasės lyderė savo veiklos sektoriuje Baltijos regione. Atestuota įmonė įgyvendina su sporto infrastruktūros atnaujinimu, rekonstrukcija, statybomis susijusius projektus, dalyvauja viešuosiuose pirkimuose. Pagrindiniai mūsų klientai – įvairios biudžetinės įstaigos, t. y. mokyklos, darželiai, sporto centrai, kultūros įstaigos, tačiau taip pat dirbame ir su įvairiomis įmonėmis, daugiabučių namų bendrijomis ar privačiais asmenimis. Atlikdami statybos ar rekonstrukcijos darbus vadovaujamės Lietuvos Respublikos įstatymais, aplinkos apsaugos vadybos sistemų (ISO 9001, ISO 14001 ir ISO 45001) reikalavimais. Įmonė turi kvalifikacijos atestatą, suteikiantį teisę būti ypatingo statinio statybos rangove.

Mūsų tikslas – kurti modernią, patogią, gražią, saugią aplinką, kurioje būtų gera, malonu ir saugu sportuoti, žaisti, aktyviai leisti laisvalaikį.

Kuo UAB „Grindalita“ gali padėti?

Planuojate atnaujinti sporto salę, aikštelę ar stadioną, tačiau nežinote, kaip tai padaryti? Mes jums padėsime. Parengsime sporto salės, aikštelės, aikštyno ar stadiono projektą, parinksime kokybiškas, ilgaamžes, patvarias, saugias medžiagas ir sporto įrangą, nepriekaištingai, profesionaliai ir laiku atliksime visus statybos ar rekonstrukcijos darbus, taip pat sumontuosime visą reikalingą sporto įrangą. Pakonsultuosime įvairiais su rekonstrukcija, statybinėmis medžiagomis, sporto įranga, priežiūra, atnaujinimu susijusiais klausimais. Projektą įgyvendinsime nuo idėjos iki rezultato.

Užtikriname prekių ir paslaugų kokybę

UAB „Grindalita“ yra kokybiškų skandinaviškų „Kilto“ statybinių medžiagų atstovė. Mes dirbame tik su patikimais nuolatiniais statybinių medžiagų gamintojais, tiekėjais ir partneriais, todėl galime užtikrinti paslaugų, prekių kokybę ir prieinamą kainą. Mes rekomenduojame aukštos kokybės grindis, sportines dangas ir sporto įrangą (Sportplus.lt), sienų dangas ir statybines medžiagas. Tik pas mus rasite platų grindų ir sienų dangų, įvairioms sporto šakoms skirtų grindų sistemų ir sporto įrangos asortimentą.

Dalyvaujame tarptautinėse parodose

Kiekvienais metais dalyvaujame pasaulinėse sporto ir laisvalaikio prekių, grindų dangų parodose. Jose susipažįstame su naujovėmis, atrandame naujų partnerių, gamintojų, todėl savo klientams galime pasiūlyti naujų ir kokybiškų prekių bei paslaugų.

UAB „Grindalita“ imasi didelių ir sudėtingų projektų

Mūsų darbuotojai yra įgyvendinę ne vieną sudėtingą, didelės apimties projektą, todėl dideli projektai mums nėra neįveikiamas iššūkis. Turime profesionalių darbuotojų komandą, ilgametę patirtį viešuosiuose pirkimuose, todėl galime jūsų idėją paversti realybe. Visus statybos rūpesčius patikėkite mums.

Apie mūsų darbus rašo spauda

Suremontuota Raseinių kūno kultūros ir sporto centro Ariogalos sporto salė

https://www.delfi.lt/miestai/kaunas/atnaujinta-ariogalos-sporto-sale-80457193

Suremontuota Kelmės „Kražantės“ progimnazijos sporto salė. Sporto salės grindys išklotos parketu, atnaujintos sienos ir apšvietimo įranga

https://www.biciulis.net/krazantes-progimnazijoje-atnaujinta-sporto-sale/

Renovuota Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos sporto salė. Atlikti vidaus apdailos darbai, įrengtos kokybiškos, reikalavimus atitinkančios grindys

https://jurbarkosviesa.lt/vytauto-didziojo-mokyklos-mokiniai-sportuos-sveikiau/

UAB „Grindalita“ dirba visoje Lietuvoje ir teikia šias paslaugas:
• grindų betonavimas;
• įvairūs statybos darbai;
• pastatų renovacija;
• grindų įrengimas;
• grindų dangų priežiūra ir atnaujinimas;
• sportinių dangų įrengimas;
• sporto įrangos montavimas.