Guminė danga

Ant guminės dangos saugu žaisti ir sportuoti

Guminė danga ypač tinka vaikų žaidimo aikštelėms, tačiau ją galima pritaikyti ir neprofesionalioms sporto aikštelėms, terasoms ar takeliams prie namų. Guminė danga yra minkšta, apsaugo nuo traumų ir susižalojimų, todėl vaikai galės saugiai žaisti, sportuoti, aktyviai leisti laisvalaikį. Galima pasirinkti bet kokią spalvą ir pritaikyti prie pastato fasado ar kitų lauko elementų. Guminė danga labai praktiška, nes jai nereikia specialios priežiūros. Ji nebijo jokių oro sąlygų. Guminė danga lengvai montuojama, ją galima įrengti tiesiog ant asfalto, betono ar sutankinto grunto. Mes rekomenduojame iš gumos granulių, poliuretano ir dažų mišinio pagamintas gumines plokštes. Tai ekologiška ir aplinkai draugiška danga.

Guminė danga sporto salėms

Taip pat turime ir sporto salėms skirtos guminės dangos. Ji universali, ypač tinka komandinėms sporto šakoms. Ši danga yra nedegi, neslidi, sugeria garsą, atitinka aukščiausius sportinėms grindų dangoms keliamus reikalavimus. Guminė danga yra minkšta, gerai sukimba, todėl saugo sportininkus nuo susižalojimų ir traumų. Taip pat guminė danga sporto salėms yra atspari trinčiai, mažiau nusidėvi, jos nereikia papildomai apsaugoti, kai vyksta įvairūs masiniai renginiai. Ji graži, spalvota, galima įrengti su sporto žaidimams reikalingomis žymėjimo linijomis.

Liejama guminė danga

Liejama gumos granulių danga labai tinka mūsų klimato sąlygomis. Ją paprasta įrengti, nereikia jokios ypatingos priežiūros. Taip pat ši danga yra universali, tinka visoms komandinėms sporto šakoms, todėl mes ją rekomenduojame daugiafunkcėms sporto aikštelėms. Liejama guminė danga minkšta, ant jos patogu sportuoti, sugeria smūgius ir apsaugo sportininkus nuo susižalojimų. Šios dangos spalvų pasirinkimas labai didelis. Liejamą guminę dangą galima maišyti tarpusavyje ir išgauti norimas figūras ar formas. Aikštelė atrodys labai žaismingai.

Apie gumines dangas mes galime papasakoti daugiau.