Grindys

UAB „Grindalita“ apie grindis žino viską

Grindys – viena svarbiausių interjero detalių. Tačiau grindų jūroje lengva pasimesti. Norite, kad grindys būtų ne tik lygios, gražios, kokybiškos, ilgaamžės, lengvai prižiūrimos, bet ir saugios sportuoti ar šokti? UAB „Grindalita“ tikrai žino, kas yra geros grindys, todėl bendradarbiauja tik su kokybiškų grindų gamintojais. Mūsų atrinktos grindų rūšys, raštai ir spalvos patenkins net ir išrankiausią klientą. Taip pat rekomenduojame specializuotas sporto šakų federacijų akredituotas grindis ar sportines dangas salei, šokių studijai, sporto aikštynui, vaikų žaidimų aikštelei ar stadionui.

UAB „Grindalita“ įrengs jums tinkamiausias grindis

Jūsų svajonė lygios ir kokybiškos grindys? Mes ją galime išpildyti. Mūsų asortimente pačios įvairiausios grindys ir grindų dangos: linoleumas, PVC danga, vinilinės grindys, kiliminė danga, medinės grindys, epoksidinės grindys, poliuretaninės grindys, terasos grindys, guminė danga, pakeliamos grindys, surenkamos grindys, dažomos grindys. Padėsime ne tik išsirinkti tinkamiausias grindis, bet ir jas įrengsime, patarsime, kaip jas prižiūrėti, o jeigu reikės, ir atnaujinsime.

Nežinote, kokios grindys jums tinkamiausios, mūsų darbuotojai išsiaiškins Jūsų lūkesčius ir suras tinkamiausią sprendimą. Mūsų kontaktai

PVC DANGA

Linoleumas

Vinilinės grindys

Medinės grindys

Pakeliamos grindys

Terasos grindys

Surenkamos grindys

Kiliminė danga