Medinės grindys

Medinės grindys – prabangos akcentas

Norite išskirtinio, prabangaus interjero? Rekomenduojame medines grindis. Jos malonios prisiliesti, todėl ypač patiks tiems, kurie mėgsta vaikščioti basomis ir namuose praleidžia daug laiko. Medinės grindys sužavės ir tuos, kurie vertina natūralumą ir nori susikurti aplinką iš natūralių medžiagų. Šios grindys kaprizingos, nes reikės skirti laiko ir lėšų joms atnaujinti. Jeigu tai negąsdina, medinės grindys jums tikrai patiks. Teisingai prižiūrint, medinės grindys tarnaus ilgai.

Pas mus rasite ir medžio masyvo grindis, ir parketlentes

Medžio masyvo grindys suteiks jūsų namams elegancijos ir jaukumo. Šios grindys gaminamos pagal naujausias technologijas iš kokybiškos ir kruopščiai atrinktos medienos. Pas mus rasite didžiausią natūralaus medžio masyvo grindų ir parketlenčių pasirinkimą. Parketlentės gali būti ir dvisluoksnės, ir trisluoksnės. Trisluoksnės parketlentės yra stabilesnės už medžio masyvo grindis. Jų montavimas greitas ir paprastas, net nereikia klijų.

Mes padėsime išsirinkti kokybiškas medines grindis, jas įrengsime, patarsime, kaip jas prižiūrėti, o kai reikės, ir atnaujinsime.