Kiliminė danga

Kiliminė danga – švelnios ir minkštos grindys

Kiliminė danga patogi, praktiška, minkšta, švelni, sugeria smūgius ir triukšmą. Jeigu turite mažų vaikų, kuriuos norite apsaugoti nuo susižalojimų, kiliminė danga galėtų būti jūsų pasirinkimas. Ši danga tinka ne tik vaikų kambariui, bet ir miegamajam, lopšelių-darželių žaidimų zonoms, salytėms ir kitoms patalpoms, tačiau kiliminė danga visiškai netinka drėgnose patalpose. Turime pačių įvairiausių spalvų, todėl galėsite pasirinkti mėgstamą spalvą ir sukurti jaukų, švelnų ir spalvotą pasaulį. Kiliminė danga patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems.

Ar sudėtinga kiliminę dangą prižiūrėti?

Kiliminė danga reikalauja daugiau priežiūros, ypač jeigu turite mažų vaikų ar gyvūnų, tačiau šiandien, kai toks didelis grindų valymo prietaisų ir priemonių pasirinkimas, ją prižiūrėti nėra sudėtinga. Kiliminė danga gali būti tiesiama plytelėmis arba rulonais. Sugadintą vietą lengva atnaujinti, jeigu pasirinksite kiliminę dangą plytelėmis. Tereikės išimti vieną plytelę ir ją pakeisti nauja, visų grindų keisti tikrai nereikės.

Natūrali ar sintetinė kiliminė danga. Ką pasirinkti?

Kiliminė danga gali būti pagaminta iš natūralių pluoštų arba sintetikos, taip pat vilnonė danga gali būti įvairiomis proporcijomis maišoma su sintetika. Abi jos turi ir privalumų, ir trūkumų. Sintetinė kiliminė danga yra atsparesnė drėgmei, mažiau dėvisi, tačiau labiau įsielektrina, todėl sugeria dulkes ir kvapus. Natūrali kiliminė danga bijo drėgmės, tačiau mažiau elektrinasi, todėl ant jos mažiau kaupiasi dulkės. Taip pat ši danga geriau išlaiko šilumą, ant jos maloniau sėdėti ir vaikščioti. Vaikų kambariui patariame rinktis natūralią kiliminę dangą. O jeigu esate alergiškas, jums labiau tiks kitokios grindys.

Turite klausimų? Kreipkitės į mūsų darbuotojus